Инструкция на русском языке panasonic sc-vk950

инструкция на русском языке panasonic sc-vk950
Projekti kao ovaj su uvijek korisni za nas, jer možemo vidjeti gdje stojimo u usporedbi s drugim školama i drugim zemljama. S tim u mislima, možemo napredovati.“. Jedna od naših profesorica uključenih u Leonardo projekt je prof. Oba projekta su pružila mnogo novih iskustva te mnogo novoga za naučiti. U Finskoj smo bili gosti jednoj od njihovih nevjerojatnih srednjih škola, potpuno opremljenoj tehničkoj školi koja nas je sve ostavila bez daha. U kratko: mnogo smo naučili te smo imali priliku vidjeti druge škole i kulture. Naša škola je do sada sudjelovala u nekoliko Leonardo projekata, od kojih su se neki održali u Njemačkoj i Finskoj. U Njemačku su otputovali i učenici i profesori, dok su u Finskoj bili samo profesori. Nalazili smo se dva tjedna u Njemačkoj, gdje smo između ostalog otišli vidjeti veliki broj grafičkih radionica i tvrtki u radu. Sanja Đolonga, naša profesorica njemačkog jezika. „Bilo je stvarno sjajno.


Naši učenici su također sudjelovali u radu nekih radionica.

Похожие записи:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.